Üye olun. Güncel bilgiler e-mail adresinize gelsin.
 
kurumsal

Firmamız 2008 yılında kurulmasına rağmen kurucusu 1987’den bu yana aktif ticaretin içinde bulunmakta ve özellikle çamaşır imalatı yapmasıyla birlikte tekstilin her dalındaki  imalatta deneyim sahibidir.

En önemli özelliğimiz  günün trendini  takip ederek tüketiciye yeni ürünler sunmaktır.Her gün yeni  bir model çalışması içinde olmamız vesilesiyle müşterilerimizin büyük beğenisini  toplamaktayız.
 
Kaliteden asla ödün vermeyen İnan Tekstil,devamlı daha iyisini üretmek için yatırım yapmaktan kesinlikle kaçınmamaktadır. Firma olarak hem ürünlerimizin  hammaddelerinde hemde üretim ekipmanlarında her yeniliği yapmaktan geri durmayan firmamız, profesyonelliği ilke edinmiştir.
 
Firmamız nihai tüketici memnuniyetini azami dercede önemsemektedir. Hangi kesimden tüketici olursa olsun muhakkak kalite kontrolü yapılmış malı üretmek firmamızın en önemli hedefidir.
 
Firmamız sizlerle uzun yıllar çalışmak için çalışanlarıyla fikir ve emek birlikteliği yaparak maksimum düzeyde sinerjiyi yakalamayı amaçlamaktadır; ve bu uğurda hiçbir özveriden kaçınmaz.
 
İyiyi, güzeli, doğruyu huzuru hep beraber yakalamak ümidiyle...
 
 
Copyright © 2012 İnan Tekstil. Tüm Hakları Saklıdır.   PCDOKTORUM
Bizi
takip edin!